Inschrijvingen en groepsverdeling 2019-2020

Vanaf 15 juni kunnen huidige leden zich opnieuw inschrijven.
Nieuwe leden kunnen dit vanaf 1 juli.
Om in te schrijven: ga naar de inschrijvingspagina.

Onderaan dit bericht vind je de nieuwe groepsverdeling.
Na evaluatie onder de trainers werd beslist of je in de huidige groep blijft of of je doorschuift naar de volgende groep.
'Blijven zitten' is zeker niet erg! Dit hangt af van je niveau en je leeftijd.

Wie deelnam aan de try outs werd persoonlijk op de hoogte gebracht of hij/zij geselecteerd werd voor competitie.

 

Groepen 2019-2020

Basis 1

- woensdag 14-15u in vti
- woensdag 17u30-18u30 in Machelen
- vrijdag 17-18u in Sint-Hendriks
- vrijdag 17-18u in Machelen

  • Balcaen Charles
  • Bytebier Nora
  • De Foor Lien
  • De Gersem Thibaut
  • De Keukeleire Oona
  • De Ruyck Rune
  • De Sloovere Pippa
  • De Vos Onalou
  • Dejonghe Camille
  • Desmet Kobe
  • Devrieze Ella-Noor
  • Goddeeris Emma
  • Janicova Marijana
  • Martens Cyriel
  • Muskala Mina
  • Naessens Odelien
  • Orizu Lisa Amara
  • Raveel Seppe
  • Salomez Ilya
  • 'T Jampens Lena
  • Timmerman Kobe
  • Van Assche Fara
  • Van Belle Isa
  • Van den Steen Nienke
  • Van Poucke Joline
  • Van Roey Romy
  • Vandenberghe Gisele
  • Vandenbossche Laure
  • Vanhaesebroeck Irene
  • Vanluchene Elias
  • Verstraete Nola
  • Wanseele Lander
  • Weytens Ylena
  • Yde Amber
  • Walcarius Siebe

 

Basis 2

- woensdag 15u15-16u30 vti
- vrijdag 18u15-19u30 Sint-Hendriks
- vrijdag 18u15-19u30 in Machelen

  • Adam Sieme
  • Beel Paulien
  • Bertier Laure
  • Cauwelier Onah
  • De Fraeye Juliette
  • De Ketelaere Elias
  • De laet Jade
  • De Pestel Lore
  • De Poortere Zoë
  • De Sutter Frauke
  • De Waele Marthe
  • Deheegher Femke
  • Demets Marie
  • Depraetere Lauren
  • Fierens Maura
  • Gekiere Maïté
  • Ghyselinck Lais
  • Heyerick Femke
  • Hoerée Noor
  • Hoste Nona
  • Houthoofd Lentel
  • Kiki Sedan
  • Kreuteler Eva
  • Lagrange Mila
  • Lambrecht Margaux
  • lavaert Lisa
  • Lippens Lore
  • Luyckfasseel Emma
  • Martens Kjenta
  • Moreels Quin
  • Muskala Oona
  • Naessens Annalie
  • Rodeyns Amber
  • Rombaut Marne
  • Rubbens Elize Dominique
  • Speybroeck Amber
  • Steens Alyssa
  • Tiers Alizée
  • T'sjoen Oscar
  • Van de Wiele Stef
  • Van Durme Florine
  • Van hastel Senne
  • Van Hoof Julie
  • Van Luchene Ilana
  • Van Luchene Lio
  • Vandaele Lise
  • Vandorpe Faye
  • Vanhaesebroeck Floor
  • Verlinden Elise
  • Vermeulen Apauline
  • Verschaeve Mats
  • Vervaeke Jolien
  • Warlop Fran
  • Yde Felix

 

Basis 3

- zaterdag 9u15-10u45 in Peter Benoit

Mogelijkheid tot combinatie met Recrea+ groep na aanvraag

  • Bouckaert Helena
  • Christiaens Fenne
  • De Baets Emilia
  • Debbaut Amber
  • Demeulemeester Lune
  • Depraetere Daan
  • Dewaele Kenji
  • Fontaine Zanne
  • Haelvoet Merel
  • Meirlaen Febe
  • Meirlaen Fleur
  • Michels Laura
  • Pauwels Annabelle
  • Rabaey Aline
  • Salomez Aron
  • Sap Mara
  • Sucaet Fien
  • Van Houcke Arlieke
  • van Houcke Maaike
  • Vande Geuchte Roos
  • Vande Wiele Charlotte
  • Vanoudendycke Kato
  • Vermeire Lies

 

Kleuters

- woensdag 14u-15u in vti

  • Balcaen Juliette
  • Calsius Vandist Maarten
  • Carlu Cedric
  • de keukeleire ella
  • Desmet Onaïs
  • Steens Laura
  • Vandenbossche Janne
  • Vanhaesebroeck Roxanne