Groepslijsten 2020-2021

De groepsindelingen voor volgend seizoen zijn bekend!
Zoek je naam in de lijst hieronder. De  trainingsuren van jouw groep vind je bij Groepen.
Ben  je recreant, kies dan het trainingsmoment dat je het beste past als er verschillende zijn.
Schrijf je in via de Inschrijvingspagina.
Tot volgend seizoen!

De nieuwsbrief op 30 juni niet ontvangen? Lees hem hier.

 

RECREATIE

Kleuters

  • Balduccio Marco
  • Bruyneel Lucie
  • Claeys Stien
  • De Jans Julo
  • Lambert Oona
  • Omey Alice
  • Strobbe Aline
  • Vandenbossche Lotte

 

Basis 1

  • Aelvoet Mats
  • Balduccio Clara
  • Beel Janne
  • Bekaert Feline
  • Brondeel Shakira
  • Bultynck Renée
  • Buyse Lucas
  • Calsius Vandist Maarten
  • Claeys Lars
  • Danneels Nora
  • De Clercq Leonie
  • De Foor Lien
  • De Keukeleire Ella
  • De Keukeleire Oona
  • De Vos Onalou
  • Desmet Onaïs
  • Desplenter Ona
  • Devaere Noémie
  • Dewaele Anouk
  • Dubois Hanne
  • Fleurinck Fieke
  • Heller Lore
  • Lavaert Lukas
  • Mahau Mikaela
  • Muskala Mina
  • Naessens  Odelien
  • Nieuwlaet Jinthe
  • Plas Rosalie
  • Reyné  Minthe
  • Steens Alyssa
  • Steens Laura
  • Van Damme Tila
  • Van De Weghe Laura
  • Van de Wiele Maud
  • Van Poucke Joline
  • Vandenberghe Gisele
  • Vandenbossche Janne
  • Vanhaesebroeck Roxanne
  • Vergote Amelie
  • Vergote Eline
  • Verstraete Nola
  • Weytens Emma
  • Weytens Janne
  • Weytens Livia

 

Basis 2

  • Adam Sieme
  • Amerrouss Noor
  • Bertier Laure
  • Cauwelier Onah
  • De Boever Margo
  • De Pestel Lore
  • De Poortere Zoë
  • De Sutter  Frauke
  • De Waele Marthe
  • Decouttere Lenke
  • Dejonghe Camille
  • Demets Marie
  • Denolf Norah
  • Dewaele Manon
  • Dobbels Lana
  • Fierens Maura
  • Heyerick Femke
  • Hoste Nona
  • Lagrange Mila
  • Lise Derycke
  • Locquet Coralie
  • Luyckfasseel Emma
  • Martens Cyriel
  • Moreels Quin
  • Muskala Oona
  • Raveel Seppe
  • Rodeyns Amber
  • Rogiers Sienna
  • Rombaut Marne
  • Rubbens Elize Dominique
  • 'T Jampens  Lena
  • Timmerman Sara
  • Van Assche Fara
  • Van Belle Isa
  • Van de Wiele  Stef
  • Van der Straeten Renée
  • Van hastel Senne
  • Van Heuverswijn Maïté
  • Van Hoof Julie
  • Van Houtte Elisa
  • Van Luchene Ilana
  • Van Luchene Lio
  • Van Nevel Sanne
  • Van Roey Romy
  • Van Thorre Yaro
  • Van Veirdegem Heike
  • Vandaele Lise
  • Vandenbossche Laure
  • Vanhaesebroeck Irene
  • Verschaeve Mats
  • Warlop Fran
  • Yde Amber
  • Yde Felix

 

Basis 3

  • Beel Paulien
  • Bouckaert Helena
  • Christiaens Fenne
  • De Fraeye Juliette
  • De laet Jade
  • Demeulemeester Lune
  • Depraetere Daan
  • Dewaele Casey
  • Dewaele Kenji
  • Fontaine Zanne
  • Freitas Martins Vilar Bo
  • Gekiere Maïté
  • Ghyselinck Lais
  • Haelvoet Merel
  • Lambrecht Margaux
  • Lippens Lore
  • Meirlaen Fleur
  • Michels Laura
  • Naessens Annalie
  • Rabaey Aline
  • Speybroeck  Amber
  • Sucaet Fien
  • Tiers Alizée
  • Van Durme Florine
  • Van Houcke Arlieke
  • van Houcke Maaike
  • Vanoudendycke Kato

 

COMPETITIE

Mini’s

  • Aneca Robin
  • Arickx Michèle
  • De Neve Hailey
  • De Ruyck Sarah
  • Depraetere Lauren
  • Devrieze Marie-Lou
  • Goddeeris Emma
  • Houthoofd Lentel
  • Kreuteler Eva
  • Martens Kjenta
  • Pauwels Annabelle
  • Pauwels Jade
  • Reyne Oona
  • Rogge Fleur
  • Steveninck Maura
  • Van Belle Cara
  • Van Tornhout Jade
  • Vande Ginste Too
  • Vandierendonck Marie
  • Vanhaesebroeck Floor

 

Beloften B

  • Bothuyne Noor
  • Cocquyt Mauro
  • De Neve Laïs
  • De Ruyck Febe
  • Devooght Fenna
  • Gourmand Féline
  • Haelvoet Lotte
  • Houthoofd Linde
  • Meirlaen  Febe
  • Mosselmans Juna
  • Snauwaert Diewke
  • Snauwaert Dynthe
  • Soetaert Alexine
  • Van de Voorde  Emma
  • Van Laere Yari
  • Vandemoortele Lore
  • Vangampelaere Auke

 

Beloften A

  • Arickx Florence
  • Beel Silke
  • Cocquyt Matteo
  • De Cloet Hanne
  • De Rho Tiana
  • Dejaegher Louka
  • Deraedt Marit
  • Deraedt Thor
  • Freitas Martins Vilar Cara
  • Minnaert Mira
  • Reunis Quinte
  • Turpyn Bo
  • Vandevelde Noor
  • Verstraeten Camille

 

Junioren B

  • Coppens Laura
  • De Jaegher Phebe
  • De Ruyck Sara
  • De Vos Magalie
  • De Willemacker Zita
  • Degreef Kyara
  • Dejaegher Marie
  • Minne Zoë
  • Sergeant Merel
  • Stichelbout Flo
  • Van Hecke Beaudine
  • Warlop Eva

 

Junioren A

  • Boone Sarith
  • Broeckaert Lies
  • Coulier Evy
  • De Schinkel Hanne
  • De Willemacker Marie
  • Deygers Eline
  • Lamon Linde
  • Van Hoey Ella
  • Zenner Julie

 

Senioren B

  • Boone Esther
  • De Sloovere Axelle
  • De Witte Phebe
  • Fourneau Orphee
  • Hemeryck Julie
  • Levrau Hanne
  • Mestdagh Fleur
  • Van Den Abbeele Caro
  • Van Den Daele Tahnee
  • Vandecaveye Laurine
  • Vermoote Yara
  • Voet Eline

 

Senioren A

  • Bouvijn Lowie
  • Cocquyt Fien
  • Coppejans Rani
  • De Boever Rogier
  • De Jaeger Velika
  • Degraeve Floor
  • Devolder Jodi
  • Devolder Joyce
  • Naessens  Jolien
  • Tytgat Lotte
  • Van de Walle Tim
  • Van der Meirsch Lindsey
  • Vandecasteele Jef
  • Verzele Camille