Competitie 2019-2020: uren en groepen

Klik hier voor de laaste nieuwsbrief voor competitie

Mini's

  • maandag 18u-19u30 Sint-Hendriks
  • vrijdag 17u45-19u45 Peter Benoit

Beloften B

  • woensdag 18-20u Peter Benoit
  • zaterdag 9-11u VTI

Beloften A

  • maandag 17u30-19u30 Peter Benoit
  • woensdag 16u-18u VTI
  • zaterdag 13u15-15u15 VTI

15+ B-niveau 

  • dinsdag 18u-20u Peter Benoit
  • zaterdag 9-11u VTI

15+ A-niveau

  • maandag 19u30-21u30 Peter Benoit voor jun A of maandag 20u-22u VTI voor sen A
  • woensdag 20u-22u Peter Benoit voor sen A of donderdag 19u-21u Peter Benoit voor jun A
  • zaterdag 11u-13u VTI

Senioren B (masters en minidemo)

  • donderdag 20u-22u zaal nog te bepalen
  • zaterdag 11u-13u VTI



De groepsverdeling:
 

Mini's

  • Aneca   Robin
  • Arickx   Michèle
  • Beel       Silke
  • De Neve              Hailey
  • De Ruyck             Sarah
  • Devrieze             Marie-Lou
  • Freitas Martins Vilar       Bo
  • Freitas Martins Vilar       Cara
  • Pauwels              Jade
  • Peeters               Selah
  • Reunis  Quinte
  • Reyne   Oona
  • Rogge   Fleur
  • Salaets Clara
  • Steveninck         Maura
  • Van Belle            Cara
  • Van Tornhout   Jade
  • Vande Ginste    Too
  • Vandierendonck             Marie
  • Verstraeten       Camille

Beloften B

  • Bothuyne           Noor
  • Cocquyt               Mauro
  • De Neve              Lais
  • De Ruyck             Febe
  • Dejaegher          Marie
  • Devooght           Fenna
  • Gourmand         Féline
  • Haelvoet             Lotte
  • Houthoofd         Linde
  • Mosselmans      Juna
  • Snauwaert         Dynthe
  • Snauwaert         Diewke
  • Turpijn Saar
  • Van Laere           Yari
  • Vanbelleghem  Nout
  • Vangampelaere               Auke

Beloften A

  • Arickx   Florence
  • Cocquyt               Matteo
  • De Cloet              Hanne
  • De Meester       Anjolie
  • De Rho Tiana
  • Dejaegher          Louka
  • Deraedt               Marit
  • Deraedt               Thor
  • Minnaert            Mira
  • Turpyn Bo
  • Vandevelde       Noor

15+ B-niveau

  • Coppens             Laura
  • De Jaegher         Phebe
  • De Ruyck             Sara
  • De Vos Magalie
  • De Willemacker               Zita
  • De Witte             Phebe
  • Degreef               Kyara
  • Dejaeger             Xsarie
  • Dewulf Lauren
  • Minne  Zoë
  • Sergeant             Merel
  • Stichelbout        Flo
  • Van Hecke          Beaudine
  • Vandevoorde   Emma
  • Voet      Eline
  • Warlop Eva

15+ A-niveau

  • Boone  Sarith
  • Bouvijn Lowie
  • Broeckaert         Lies
  • Cocquyt               Fien
  • Coppejans          Rani
  • Coulier Evy
  • De Boever          Rogier
  • De Jaeger           Velika
  • De Schinkel        Hanne
  • De Willemacker               Marie
  • Degraeve            Floor
  • Devolder             Jodi
  • Devolder             Joyce
  • Deygers               Eline
  • Lamon  Linde
  • Naessens            Jolien
  • Tytgat   Lotte
  • Van de Walle     Tim
  • Van der Meirsch              Lindsey
  • Van Hoey            Ella
  • Vandecasteele Jef
  • Verzele                Camille
  • Zenner Julie

Senioren B

  • Bonte Melanie
  • Boone Esther
  • De Ketelaere Birgit
  • Hemeryck Julie
  • Levrau Hanne
  • Tytgat Pamela
  • Van Den Daele Tahnee
  • Vandecaveye Laurine
  • Vermoote Yara

Heb je nog vragen? Stuur gerust een mailtje of bel eens.

We wensen de skippers en ouders een deugddoende vakantie met veel plezier en redelijk wat sport natuurlijk. Geniet ervan!!

Marie - 0474 31 22 27 
Mathias - 0476 65 03 11