Groepslijsten 2021-2022

De groepsindelingen voor volgend seizoen zijn bekend! Zoek je naam in de lijst hieronder. 

De trainingsuren van jouw groep vind je bij Groepen. Kies dan het trainingsmoment (of meerdere) dat je het beste past als er verschillende zijn.

Inschrijven doe je via de Inschrijvingspagina.

Heel graag tot volgend seizoen!

 

Groepslijsten seizoen 2021-2022:

Kleuters

  • Balduccio Marco
  • Bruyneel Lucie
  • De Jans Julo
  • Deruyck Flore
  • Lambert Oona
  • Lievens Babette
  • Nevejans  Noemi
  • Omey Alice
  • Strobbe Aline
  • Vandenbossche Lotte

Basis 1

  • Baeten Ode
  • Balduccio Clara
  • Beel Janne
  • Bekaert  Feline
  • Bruyneel  Janne
  • Bultynck Renée
  • Claeys Stien
  • Damme Nienke
  • De Clercq Leonie
  • De Keukeleire Ella
  • De Paepe Febe
  • De Rekeneire Laure
  • De Ruyck Amélie
  • De Vos Onalou
  • Decaluwé  Mona
  • Decaluwé  Wolf
  • Fleurinck Fieke
  • Froyen Manou
  • Goossens Margaux
  • Heyerick Lars
  • Kasmi Amina
  • Lievens Renee
  • Maene  Norah
  • Muller Clara
  • Muller Nora
  • Naessens  Odelien
  • Nevejans  Chloe
  • Pauwels Elodie
  • Reyné  Minthe
  • Soenen Anna
  • Steens Laura
  • Stevens Mila
  • T'joen Frauke
  • Van Luchene Noa
  • Van Poucke Ina
  • Vandenberghe Gisele
  • Vandenbossche Janne
  • Vanhaesebroeck Roxanne
  • Vanhauwaert Noor
  • Weytens Janne
  • Weytens Livia

 

Basis 2

  • Beeusaert Ayla
  • Bertier Laure
  • Braet Louise
  • Chanterie Renée
  • Charle Alice
  • Charle Elodie
  • Christiaens Leòn
  • Claeys Romi
  • De Coster Juna
  • De Gersem Amelie
  • De Keukeleire Oona
  • De Waele Lea
  • Decouttere Lenke
  • Denolf Norah
  • Devrieze Ella-Noor
  • Dobbels Lana
  • Dubois Hanne
  • Eggermont  Ymke
  • Fack Laure
  • Hoste Nona
  • Kosman Valerie
  • Kosman Victoria
  • Lagrange Mila
  • Mahau Mikaela
  • Martens Cyriel
  • Müller Ayana
  • Müller Nayeli
  • Muskala Mina
  • Muskala Oona
  • Plas Rosalie
  • Raveel Seppe
  • Rodeyns Amber
  • Rombaut Marne
  • Soenen Marie
  • Staelens Jutta
  • Timmerman Sara
  • t'kindt Andrea
  • Van Damme Tila
  • Van de Wiele Maud
  • Van der Looven  Ella
  • Van Driessche Ine
  • Van Hoof Julie
  • Van Nevel Sanne
  • Van Poucke Joline
  • Van Veirdegem Heike
  • Vande Velde Elody
  • Vandenbossche Laure
  • Vandendriessche Juno
  • Vanhaelst Astrid
  • Vergote Amelie
  • Vergote Eline
  • Verschaeve Mats
  • Vierstraete Sien
  • Vyverman Ine
  • Warlop Fran
  • Weytens Emma
  • Yde Amber
  • Yde Felix
  • Zelinka Amélie

 

Basis 3

  • Beel Paulien
  • Bosmans Bo
  • Cauwelier Onah
  • Coghe Jade
  • De Fraeye Juliette
  • De laet Jade
  • De Paepe Katoo
  • De Sutter  Frauke
  • Demets Marie
  • Demeulemeester Lune
  • Dems Eline
  • Depraetere Daan
  • Dewaele Casey
  • Dewaele Kenji
  • Gekiere Maïté
  • Ghyselinck Lais
  • Haelvoet Merel
  • Kiki Sedan
  • Lambrecht Margaux
  • Lippens Lore
  • Luyckfasseel Emma
  • Martens Kjenta
  • Michels Laura
  • Naessens Annalie
  • Rogiers Sienna
  • Rubbens Elize Dominique
  • Speybroeck  Amber
  • 'T Jampens  Lena
  • Tiers Alizée
  • Van den Steen Nienke
  • Van der Straeten Renée
  • Van Durme Florine
  • Van Luchene Ilana
  • Van Thorre Yaro
  • Vandaele Lise
  • Vermeire Fleur

 

Recrea+

  • Bouckaert Helena
  • Meirlaen Fleur
  • Sucaet Fien
  • van Houcke Maaike
  • Govaert Laurien
  • Christiaens Fenne
  • Vanoudendycke Kato
  • Van Houcke Arlieke
  • Rabaey Aline