Groepslijst 2018-2019

Nieuwsbrief 14 juni 2018: nu lezen

Je kan de groepsindeling voor volgend seizoen hier vinden.
Recreanten kunnen inschrijven vanaf 15 juni.

Competitieskippers moeten nog even geduld hebben. Zij kunnen inschrijven vanaf 1 juli. Tegen dan kunnen we jullie de groepsverdeling en de uur- en zaalregeling doorgeven.

Klik hier voor de link naar de inschrijvingspagina.

Basis 1

  • woensdag 14-15u VTI Deinze
  • vrijdag 17-18u Leiepoort Sint-Hendrik Deinze
  • vrijdag 17-18u Machelen

 

  • De Coster Juna
  • Duyck Anaïs
  • Hoste Nona
  • Janicova  Marijana
  • Lamon Lieze
  • Naessens Annalie
  • Rombaut Marne
  • Van Luchene Lio
  • Verlinden Elise
  • Warlop Fran
  • Adam Sieme
  • Rubbens Elize
  • Van de Wiele  Stef
  • Van hastel Senne
  • Vandaele Lise
  • Cordonnier Neal
  • De Gersem Amelie
  • De Schepper Cyriel
  • De Waele Marthe
  • Fierens Maura
  • Hoerée Noor
  • Kreuteler Eva
  • Van Hulle Emiel
  • Vandorpe Faye
  • Wanseele Lander
  • De Schepper Achiel
  • Houthoofd Lentel
  • Nelis Kato
  • Ryckeboer Stien
  • Salomez Ilya
  • Van Belle Isa
  • Vandenbossche Laure
  • Vanhaesebroeck Floor

 

Basis 2

  • woensdag 15u15-16u30 VTI Deinze
  • vrijdag 18u15-19u30 Leiepoort Sint-Hendrik Deinze
  • vrijdag 18u15-19u30 Machelen

 

  • Galle Jade
  • Nachtergaele Leonie
  • Reyne Oona
  • Verfaillie Irene
  • Arickx Michèle
  • De Pestel Lore
  • Moreels Quin
  • Muskala Oona
  • Nelis Kyara
  • Rogge Fleur
  • Van Belle Cara
  • Vande Ginste Too
  • Amri Amel
  • Depraetere Daan
  • Depraetere Lauren
  • Devrieze Marie-Lou
  • Duyck Ella
  • Ghyselinck Lais
  • Lippens Lore
  • Meerschman Maya
  • Pauwels Annabelle
  • Steveninck Maura
  • Tiers Alizée
  • Van Durme Florine
  • Van Tornhout Jade
  • Vermeire Rosalie
  • Gekiere Maïté
  • Meirlaen  Febe
  • Pauwels Femke
  • Torricella Morgane
  • Van Houtte Hanne
  • Van Den Broeck Justine
  • Adekeye Ella
  • Haelvoet Lotte
  • Houthoofd Linde
  • Lambrecht Margaux
  • Vande Sompele Madeleine
  • Beel Paulien
  • Bertier Laure
  • De Fraeye Juliette
  • De laet Jade
  • De Poortere Zoë
  • Michels Laura
  • T'sjoen Oscar

 

Basis 3

  • zaterdag 9u15-10u45 

 

  • Haelvoet Merel
  • Demets Lotte
  • Demeulemeester Lune
  • Linthout Mirthe
  • Balduck Nina
  • Dejaegher Louka
  • Salomez Aron
  • Snauwaert Diewke
  • Snauwaert Dynthe
  • Fontaine Zanne
  • Vanoudendycke Kato
  • Christiaens Fenne
  • Coppens Laura
  • Dewaele Kenji
  • Rabaey Aline
  • Van Houcke Arlieke
  • Vande Geuchte Roos
  • Vande Wiele Charlotte
  • Vermeire Lies
  • Vernimmen Maite

 

Basis 3 & Recrea +

  • zaterdag 9u15-10u45 
  • maandag 18u-19u30

 

  • Meirlaen Fleur
  • Van houcke Maaike
  • Sap Mara
  • Sucaet Fien

 

Kleuters

  • woensdag 14-15u VTI Deinze

 

  • De Foor Lien
  • De Gersem Thibaut
  • De Pestel Mats
  • Fierens Eliza
  • Moreels Minne
  • Muskala Mina
  • Vandenbossche Janne
  • Vanhaesebroeck Irene
  • Vanhaesebroeck Roxanne
  • Wanseele Victor