Persberichten

2x zilver voor The Handles in Evergem

Monday, 13 March, 2017
DeinzeOnline

Beloften The Handles mogen naar het BK

Monday, 13 February, 2017
Het Nieuwsblad

Eetfestijn The Handles Deinze 2017

Thursday, 2 February, 2017
DeinzeOnline

RSC The Handles huldigt medaillewinnaars van Praag

Saturday, 17 December, 2016
Het Nieuwsblad

RSC The Handles scoren in Praag

Wednesday, 23 November, 2016
DeinzeOnline

Tweemaal Bingo voor The Handles

Monday, 14 November, 2016
Het Nieuwsblad

Maand van de Sportclub ook bij The Handles

Wednesday, 14 September, 2016
DeinzeOnline

Succesvol WK voor The Handles Deinze

Saturday, 30 July, 2016
DeinzeOnline

RSC The Handles vertrekt naar WK in Zweden

Tuesday, 26 July, 2016
Het Nieuwsblad

Tweemaal goud en Europees record voor RSC The Handles

Monday, 3 August, 2015
Het Nieuwsblad

Pages