Groepslijsten 2017-2018

Nieuwe leden verwachten we op de training die ze bij inschrijving aanduidden.
Wie vorig jaar al sprong, vind z'n naam in onderstaande lijst terug.

Heb je een vraag?
Mail ons via thehandles@telenet.be.

Kleuters

Woensdag 14-15u

  • De Gersem Thibaut
  • De Schepper Achiel
  • De Sloovere Pippa
  • Houthoofd Lentel
  • Muskala Mina
  • Nelis Kato
  • Renson Isali
  • Salomez Ilya
  • Van Belle Isa
  • Van De Velde Féline
  • Vandenbossche Laure
  • Vanhaesebroeck Floor
  • Vanhaesebroeck Irene
  • Wanseele Victor

 

Basis 1

Keuze tussen:
Basis 1 woensdag 14-15u
Basis 1 vrijdag 17-18u
Basis 1 Machelen vrijdag 17-18u

  • Beel Paulien
  • Bertier Laure
  • Boeckx Maura
  • Braekeveldt  Charles
  • De Gersem Amelie
  • De Jans Lou
  • De Neve Hailey
  • De Pestel Lore
  • De Poortere Zoë
  • De Ruyck Sarah
  • De Schepper Cyriel
  • Freitas Martins Vilar Bo
  • Galle Jade
  • Ghyselinck Lais
  • Hoerée Noor
  • Lambrecht Margaux
  • Lamon Lieze
  • Mahy Itzel
  • Michels Laura
  • Moreels Quin
  • Muskala Oona
  • Nelis Kyara
  • Pauwels Jade
  • Reyne Oona
  • Rogge Fleur
  • Van Belle Cara
  • Vercamer Ramses
  • Wanseele Lander

 

Basis 2

Keuze tussen:
Basis 2 woensdag 14u30-15u45
Basis 2 vrijdag 18u15-19u30
Basis 2 Machelen vrijdag 18u15-19u30

  • Amri Amel
  • Balduck Nina
  • De Pestel Marie
  • De Smet Zara
  • Dejaegher Louka
  • Demets Lotte
  • Demeulemeester  Lune
  • Depraetere Lauren
  • Deraedt Tille
  • Devrieze Marie-Lou
  • Dierick Yune
  • Duyck Ella
  • Fontaine Zanne
  • Gekiere Maïté
  • Godderis Rave
  • Gourmand Margaux
  • Haelvoet Lotte
  • Haelvoet Merel
  • Hebbelinck Leon
  • Houthoofd Linde
  • Lauwaert Rune
  • Linthout Mirthe
  • Meerschman Maya
  • Meirlaen  Febe
  • Millville Margaux
  • Pauwels Annabelle
  • Pauwels Femke
  • Snauwaert Diewke
  • Snauwaert Dynthe
  • Steveninck Maura
  • Strobbe Margaux
  • Tant Junne
  • Torricella  Morgane
  • Van de Sompele Lara
  • Van den Broeck Justine
  • Van Durme Florine
  • Van Tornhout Jade
  • Vande Geuchte Roos
  • Vandierendonck Marie
  • Vanoudendycke Kato
  • Vermeire Rosalie

 

Basis 3

Zaterdag 11u-12u30

  • Careel Sterre
  • Christiaens Fenne
  • Coppens Laura
  • De Ruyck Febe
  • De Ruyck Sara
  • Declerck Karlijn
  • Degreef Kyara
  • Dejaeger Xsarie
  • Denoyette Maxim
  • Fontaine Nienke
  • Meirlaen Fleur
  • Minne Zoe
  • Rabaey Aline
  • Salomez Aron
  • Sap Mara
  • Simoen Nina
  • Sucaet Fien
  • Van houcke Arlieke
  • Vande Wiele Charlotte
  • Vandenameele Lotte
  • Vanhaesebroeck Kiara
  • Vernimmen Maite
  • Vertriest Roan
  • Warlop Eva

 

Recrea+

Maandag 18u-19u30 (o.v.)
Enkel in combinatie met basis 3

  • Christiaens Fenne
  • Coppens Laura
  • De Ruyck Sara
  • Degreef Kyara
  • Dejaeger Xsarie
  • Denoyette Maxim
  • Fontaine Nienke
  • Meirlaen Fleur
  • Minne Zoe
  • Sap Mara
  • Sucaet Fien
  • Vande Wiele Charlotte
  • Vandenameele Lotte
  • Warlop Eva

 

Mini's

Maandag 18-19u30
Vrijdag 17u45-19u45

  • Cocquyt Matteo
  • De Meester Anjolie
  • Deraedt Thor
  • Devooght Fenna
  • Dick Mathis
  • Freitas Martins Vilar Cara
  • Gourmand Féline
  • Minnaert  Mira
  • Peeters Selah
  • Salaets Clara
  • Turpyn Bo
  • Van Vlassenrode Juta
  • Vanbelleghem Nout
  • VandeVelde Noor
  • Vangampelaere Auke
  • Vanhalst Marie

 

Beloften A

Dinsdag 18u-20u
Woensdag 16-18u
Zaterdag 9-11u

  • Arickx Florence
  • Boone Sarith
  • Broeckaert Lies
  • De Schinkel Hanne
  • De Cloet Hanne
  • Deraedt Marit
  • Deygers Eline
  • Mosselmans Juna
  • Van Hoey Ella
  • Zenner Julie

 

Beloften B

Woensdag 18u-20u
Zaterdag 9-11u

  • Arickx Marie-Laure
  • Bothuyne Noor
  • Christiaens Amelie
  • Cocquyt Mauro
  • De Jaegher Phebe
  • De Vos Magalie
  • De Willemacker Zita
  • Dejaegher Marie
  • Dejonckheere Marthe
  • Deseyn An
  • Rogge Nina
  • Stichelbout Flo
  • Van Hecke Beaudine
  • Van Hoe Lukas
  • Van Laere Yari  

 

Junioren 

maandag 18u-20u
donderdag 18-20u
zaterdag 11-13u

  •  Alves Katoo
  •  Boone Esther
  •  Callens Amber
  •  Coulier Evy
  •  de Keyser Emma
  •  De Willemacker Marie
  •  Dewulf Lauren
  •  Lamon Linde
  •  Naessens Jolien
  •  Sourdiacourt Julie
  •  Tytgat Lotte
  •  Van Den Daele Tahnee
  •  Vandevoorde Emma
  •  Vermoote Yara

 

Senioren

  • Baert Naomi
  • Bonte Melanie
  • Boone Henri
  • Bouvijn Liese
  • Bouvijn Lowie
  • Browaeys Manon
  • Cocquyt Fien
  • Coppejans Rani
  • De Boever Rogier
  • De Jaeger Velika
  • De Ketelaere Birgit
  • Decoster Ana
  • Degraeve Floor
  • Devolder Jodi
  • Devolder Joyce
  • Doom Romy
  • Fourneau Orphee
  • Kelambi Arachchige Elita
  • Levrau Hanne
  • Mestdag Fleur
  • Tytgat Pamela
  • Van de Walle Tim
  • Van der Meirsch Lindsey
  • Vandecasteele Jef
  • Vandecaveye Laurine
  • Verhasselt Elke
  • Verpraet Kyra
  • Verzele Camille
  • Wesemael Hanne