Groepslijsten 2017-2018

Heb je een vraag?
Mail ons via thehandles@telenet.be.

Kleuters

Woensdag 14-15u

  • De Gersem Thibaut
  • De Schepper Achiel
  • De Sloovere Pippa
  • Houthoofd Lentel
  • Muskala Mina
  • Nelis Kato
  • Renson Isali
  • Salomez Ilya
  • Van Belle Isa
  • Van De Velde Féline
  • Vandenbossche Laure
  • Vanhaesebroeck Floor
  • Vanhaesebroeck Irene
  • Wanseele Victor

 

Basis 1

Keuze tussen:
Basis 1 woensdag 14-15u
Basis 1 vrijdag 17-18u
Basis 1 Machelen vrijdag 17-18u

  • Beel Paulien
  • Bertier Laure
  • Boeckx Maura
  • Braekeveldt  Charles
  • De Gersem Amelie
  • De Jans Lou
  • De Neve Hailey
  • De Pestel Lore
  • De Poortere Zoë
  • De Ruyck Sarah
  • De Schepper Cyriel
  • Freitas Martins Vilar Bo
  • Galle Jade
  • Ghyselinck Lais
  • Hoerée Noor
  • Lambrecht Margaux
  • Lamon Lieze
  • Mahy Itzel
  • Michels Laura
  • Moreels Quin
  • Muskala Oona
  • Nelis Kyara
  • Pauwels Jade
  • Reyne Oona
  • Rogge Fleur
  • Van Belle Cara
  • Vercamer Ramses
  • Wanseele Lander

 

Basis 2

Keuze tussen:
Basis 2 woensdag 14u30-15u45
Basis 2 vrijdag 18u15-19u30
Basis 2 Machelen vrijdag 18u15-19u30

  • Amri Amel
  • Balduck Nina
  • De Pestel Marie
  • De Smet Zara
  • Dejaegher Louka
  • Demets Lotte
  • Demeulemeester  Lune
  • Depraetere Lauren
  • Deraedt Tille
  • Devrieze Marie-Lou
  • Dierick Yune
  • Duyck Ella
  • Fontaine Zanne
  • Gekiere Maïté
  • Godderis Rave
  • Gourmand Margaux
  • Haelvoet Lotte
  • Haelvoet Merel
  • Hebbelinck Leon
  • Houthoofd Linde
  • Lauwaert Rune
  • Linthout Mirthe
  • Meerschman Maya
  • Meirlaen  Febe
  • Millville Margaux
  • Pauwels Annabelle
  • Pauwels Femke
  • Snauwaert Diewke
  • Snauwaert Dynthe
  • Steveninck Maura
  • Strobbe Margaux
  • Tant Junne
  • Torricella  Morgane
  • Van de Sompele Lara
  • Van den Broeck Justine
  • Van Durme Florine
  • Van Tornhout Jade
  • Vande Geuchte Roos
  • Vandierendonck Marie
  • Vanoudendycke Kato
  • Vermeire Rosalie

 

Basis 3

Zaterdag 11u-12u30

  • Careel Sterre
  • Christiaens Fenne
  • Coppens Laura
  • De Ruyck Febe
  • De Ruyck Sara
  • Declerck Karlijn
  • Degreef Kyara
  • Dejaeger Xsarie
  • Denoyette Maxim
  • Fontaine Nienke
  • Meirlaen Fleur
  • Minne Zoe
  • Rabaey Aline
  • Salomez Aron
  • Sap Mara
  • Simoen Nina
  • Sucaet Fien
  • Van houcke Arlieke
  • Vande Wiele Charlotte
  • Vandenameele Lotte
  • Vanhaesebroeck Kiara
  • Vernimmen Maite
  • Vertriest Roan
  • Warlop Eva

 

Recrea+

Maandag 18u-19u30 (o.v.)
Enkel in combinatie met basis 3

  • Christiaens Fenne
  • Coppens Laura
  • De Ruyck Sara
  • Degreef Kyara
  • Dejaeger Xsarie
  • Denoyette Maxim
  • Fontaine Nienke
  • Meirlaen Fleur
  • Minne Zoe
  • Sap Mara
  • Sucaet Fien
  • Vande Wiele Charlotte
  • Vandenameele Lotte
  • Warlop Eva

 

Mini's

Maandag 18-19u30
Vrijdag 17u45-19u45

  • Cocquyt Matteo
  • De Meester Anjolie
  • Deraedt Thor
  • Devooght Fenna
  • Dick Mathis
  • Freitas Martins Vilar Cara
  • Gourmand Féline
  • Minnaert  Mira
  • Peeters Selah
  • Salaets Clara
  • Turpyn Bo
  • Van Vlassenrode Juta
  • Vanbelleghem Nout
  • VandeVelde Noor
  • Vangampelaere Auke
  • Vanhalst Marie

 

Beloften A

Dinsdag 17u30-19u30 (uur o.v.)
Woensdag 16-18u
Zaterdag 9-11u

  • Arickx Florence
  • Boone Sarith
  • Broeckaert Lies
  • De Schinkel Hanne
  • Decloedt Hanne
  • Deraedt Marit
  • Deygers Eline
  • Mosselmans Juna
  • Van Hoey Ella
  • Zenner Julie

 

Beloften B

Woensdag 18u-20u
Zaterdag 9-11u

  • Arickx Marie-Laure
  • Bothuyne Noor
  • Christiaens Amelie
  • Cocquyt Mauro
  • De Jaegher Phebe
  • De Vos Magalie
  • De Willemacker Zita
  • Dejaegher Marie
  • Dejonckheere Marthe
  • Deseyn An
  • Rogge Nina
  • Stichelbout Flo
  • Van Hecke Beaudine
  • Van Hoe Lukas
  • Van Laere Yari  

 

Junioren 

maandag 17u45-19u45
donderdag 18-20u
zaterdag 11-13u

  •  Alves Katoo
  •  Boone Esther
  •  Callens Amber
  •  Coulier Evy
  •  de Keyser Emma
  •  De Willemacker Marie
  •  Dewulf Lauren
  •  Lamon Linde
  •  Naessens Jolien
  •  Sourdiacourt Julie
  •  Tytgat Lotte
  •  Van Den Daele Tahnee
  •  Vandevoorde Emma
  •  Vermoote Yara

 

Senioren

  • Baert Naomi
  • Bonte Melanie
  • Boone Henri
  • Bouvijn Liese
  • Bouvijn Lowie
  • Browaeys Manon
  • Cocquyt Fien
  • Coppejans Rani
  • De Boever Rogier
  • De Jaeger Velika
  • De Ketelaere Birgit
  • Decoster Ana
  • Degraeve Floor
  • Devolder Jodi
  • Devolder Joyce
  • Doom Romy
  • Fourneau Orphee
  • Kelambi Arachchige Elita
  • Levrau Hanne
  • Mestdag Fleur
  • Tytgat Pamela
  • Van de Walle Tim
  • Van der Meirsch Lindsey
  • Vandecasteele Jef
  • Vandecaveye Laurine
  • Verhasselt Elke
  • Verpraet Kyra
  • Verzele Camille
  • Wesemael Hanne